Místo:
Nachází se v samém srdci De Waterkant, tento hotel se nachází mezi Signal Hill, v centru města Victoria a Alfred Waterfront, v docházkové vzdálenosti. Nachází se na Kapském Městě 2010 Fan Mile av pěší vzdálenosti od stadionu Green Point Stadium. Mezinárodní letiště v Kapském Městě je vzdáleno přibližně 25 km.

vybavení:
Hotel vítá hosty ve svých 11 pokojích. Hosté jsou vítáni ve vstupní hale. K vybavení patří prádelna. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.

ubytování v rodinném domě:
Pokoje jsou vybaveny klimatizací a ventilátorem a koupelna. K dispozici je také trezor. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Pro pohodlí jsou k dispozici přístup na internet, telefon, TV a DVD přehrávač. Koupelny mají sprchu a vanu. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.

Sport/Zábava:
Ubytování nabízí výběr sportovních a rekreačních možností. Venkovní bazén je ideální pro aktivní odpočinek nebo pravidelné aqua-trénink. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. Jako sportovní nebo rekreační zařízení je za příplatek nabízena posilovna.

Stravování:
K jídlu patří kavárna a bar. Můžete si rezervovat ubytování včetně snídaně. Denní snídaně a oběd se podávají.

kreditní karty:
V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každém případě obdržíte konkrétní službu, kterou si rezervujete a potvrdíte (pokud jde o stravovací služby, kategorii pokojů apod.). Pokud nebyly žádné konkrétní sliby týkající se rozsahu služeb, obdržíte ubytování se snídaní (nebo bez jídla) ve standardní kategorii pokojů.
Volitelné využití hotelových zařízení (například solárium, parní lázeň, internet, parkoviště apod.) Není zahrnuto a je téměř vždy účtováno a platí se na místě, pokud v popisu není výslovně popsáno jinak.
V určitých destinacích mohou vzniknout místní náklady, např. prostřednictvím městské daně, kulturních dotací apod. Výše ​​částky stanoví příslušné město, informujte se před odjezdem.

Omezená mobilita:
Vezměte prosím na vědomí, že naše balíčky jsou obecně nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace, pokud popis výrobku neukazuje něco jiného, ​​ale poskytneme vám podrobnější informace o této žádosti s přihlédnutím k vašim potřebám.