Poloha: Place Singapore
Poloha a okolí Hotel se nachází uprostřed ulice Balestier, obklopen mnoha možnostmi ochutnat místní pokrmy a pouhých cca. 5 minut chůze se dostanete do Whampoa Food Center. Po pouhých cca. Je to 15 minut jízdy do nákupní a zábavní čtvrti Orchard Road, Little India a centra města. Singapurské výstaviště a mezinárodní letiště Changi jsou cca. 25 minut jízdy autem.

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Klimatizovaný hotel má 12 dvoulůžkových pokojů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Výtah vede do většiny poschodí. Různé zařízení a služby - trezor a prádelna - jsou v nabídce. Díky Wi-Fi ve veřejných prostorách hosté zůstávají v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Stav informací: 27.03.2018