Umístění: Kuala Lumpur
Poloha a okolí Hotel má centrální polohu a umožňuje hostům vychutnat si památky a bohatství barevných čínských čtvrtí a centra města Kuala Lumpur.Budova se nachází mezi dvěma hlavními ulicemi Čínské čtvrti, Petaling Street a Jalan Sultan.Petaling Street, známá jako čínská čtvrť Kuala Lumpur, má svůj vlastní charakter.Hotel je centrálně umístěný v blízkosti vlakového nádraží a hlavních autobusových zastávek města.Historické památky, architektonické mistrovské díla a kulturní centra jsou jen kousek od hotelu.Kromě čínské čtvrti a mnoha dalších atrakcí se hosté mohou také zajímat o Národní muzeum, věž Kuala Lumpur, planetárium a Dataran Merdeka.Zábavní park Sunway Lagoon je vzdálen přibližně 30 minut jízdy.

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Hosté jsou ubytováni v 110 pokojích. Různé zařízení a služby zahrnují trezor a prádelnu. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. K dispozici jsou také obchody. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují bar. Všechny tři hlavní jídla přesvědčují různorodou nabídkou jídel, obědy a večeře hosty ve formě menu.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Jak se ubytovat: Pokoje mají kuchyň a koupelnu; příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací. K dispozici je také trezor a minibar. Kuchyňský kout je vybaven mini ledničkou, mikrovlnnou troubou a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize, rádia a WiFi (za poplatek). Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • 1 Přistýlka, Klimatizace: Individuálně nastavitelný, Kuchyňský kout, Mikrovlnná trouba, Kávovar/Čajovar, Internet: Bezdrátová síť LAN: za příplatek, TV, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 14.11.2018