Umístění: Kuala Lumpur
Poloha Tento hotel se nachází v centrální poloze, takže si hosté mohou vychutnat památky a bohatství barevných čínských čtvrtí a centra města Kuala Lumpur.Budova se nachází mezi dvěma hlavními ulicemi Čínské čtvrti, Petaling Street a Jalan Sultan.Petaling Street, známá jako čínská čtvrť Kuala Lumpur, má svůj vlastní charakter.Hotel je centrálně umístěný v blízkosti vlakového nádraží a hlavních autobusových zastávek města.Historické památky, architektonické mistrovské díla a kulturní centra jsou jen kousek od hotelu.Kromě čínské čtvrti a mnoha dalších atrakcí se hosté mohou také zajímat o Národní muzeum, věž Kuala Lumpur, planetárium a Dataran Merdeka.Zábavní park Sunway Lagoon je vzdálen přibližně 30 minut jízdy.

vzdálenosti:

To je to, co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 110 pokojích. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Různé zařízení a služby - trezor a prádelna - jsou v nabídce. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. K dispozici jsou také obchody. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: Možnost stravování zahrnuje bar. Všechny tři hlavní jídla přesvědčují různorodou nabídkou jídel, obědy a večeře hosty ve formě menu.
Jídlo pití

Jak se ubytovat: Pokoje mají kuchyň a koupelnu; příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací. K dispozici je také trezor a minibar. Kuchyňský kout zahrnuje mini ledničku, mikrovlnnou troubu a zařízení na přípravu čaje a kávy. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize, rádia a WiFi (za poplatek). Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Klimatizace: Individuálně ovládaný, Kuchyňka, Mikrovlnná trouba, Kávovar/Čajovar, TV, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  Hodnocení: 100

  Stav informací: 08.04.2018