Poloha: Na Côte D'Or. Čas transferu z letiště Praslin je cca. 15 minut od přistání člunu cca. 10 minut.

Vybavení: Resort má 79 pokojů a nabízí recepci s trezorem (v ceně), hlavní restaurace a pizzerie (pláž). V prostorné zahradě je bazén, integrovaný dětský bazén a bar u bazénu.

Ubytování: Standardní pokoje (A1-2A), cca. 21 metrů čtverečních, které se nacházejí ve dvoupatrové budově nebo v hlavní budově a jsou funkční s příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, klimatizací, telefonem, koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletou. Alternativně také luxusní pokoj (A1-2B), cca. 32 m2, s terasou, jinak A2A, rezervovatelné.

Jídlo a pití: Snídaně. Snídaně formou švédských stolů.

Sport/Aktivity: Zahrnuto: Šnorchlování, tenis a volejbal. Za poplatek: billiard, hlubinný rybolov od místních poskytovatelů.

Informace: Kreditní karty: American Express, Mastercard, VISA; Kategorie zemí: 3 hvězdičky; Jazyk služby: angličtina.

Výhoda úspor: Až 20% sleva na ranní pták, bezplatné noci, např. 14 = 10 a další cenové výhody v určitých termínech, viz část ceny.

Informace o cenách: Následující informace platí pro letní sezónu 2019:
Upozornění: Bude účtován jistota, aby hosté nemuseli platit hotovost přímo při využívání hotelových služeb. Poznámka: V závislosti na čase příjezdu/odjezdu Mahé může být na trajektu Praslin dlouhé čekací doby nebo až do odjezdu z Mahé. Příjezd po Mahé po 14 hodin a odjezd z Mahé před 12 hod., Je nutný přesun trajektů do Mahé nebo rezervace letu mezi Mahé a Praslin. Další informace naleznete v tabulce převodu. Počítačové kódy R1-2A lze v doporučené kombinaci zařadit pouze jako kombinovaný tip.


Doplňkové služby: Možnost rezervace letu je možná
pod číslem S 85179A/B. Ceny a podrobnosti naleznete v cenové části.