Umístění: Delhi
Poloha Regal Inn se nachází v Dillí, Indie.

Co vaše ubytování nabízí: Hosté jsou vítáni ve vstupní hale. Různé zařízení a služby - pokojová služba, prádelna, zasedací místnost a obchodní centrum - jsou k dispozici. Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách pro cestovatele. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: Tam je k dispozici restaurace.

Sport Fitness: Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje s kobercem mají manželskou postel. K dispozici je také minibar. Lednice je také standardní vybavení. Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon, TV a Wi-Fi. Sprcha a koupel jsou součástí koupelny.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Stav informací: 03.08.2017