Umístění: Delhi
Umístění a okolí "Regal Inn" se nachází v Dillí, Indie.

Co vaše ubytování nabízí: Hosté jsou vítáni ve vstupní hale. Různé zařízení a služby zahrnují pokojovou službu, prádelnu, konferenční místnost a obchodní centrum. Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách pro cestovatele. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici je restaurace. Je zde možnost vybrat snídani.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje s kobercem mají manželskou postel. K dispozici je také minibar. Lednice je také standardní vybavení. Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon, TV a Wi-Fi. Sprcha a koupel jsou součástí koupelny.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, 1 přistýlka, klimatizace: individuálně řízené, trezor: příplatek, možnost přípravy kávy a čaje, minibar: za poplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 17.10.2018