Poloha: Město Siem Reap
Umístění Hotel se nachází v centru Siem Reap, jen pár minut chůze od hlavního náměstí. Je to 30 m od nákupního centra a restaurace Kulen II, 400 m od muzea Angkor, 500 m od centra s bary a starým trhem. Je to přibližně 3 km od Angkor Wat a pouhých 15 km od letiště Siem Reap.

vzdálenosti:


Nabízeny za ubytování

Jídla na jídlo: Jídelní možnosti zahrnují kavárnu, bar a hospodu. Nekuřácká restaurace s kuřáckou částí zajišťuje vaši fyzickou pohodu. Lze objednat plnou penzi. Denní snídaně a obědové menu jsou podávány.
Potraviny Nápoje Ubytování nabízí:

Popis nabídky jídel:Sport Fitness: Sportovní a zábavní možnosti hotelu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Venkovní bazén nabízí příjemné koupání. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. Jako sportovní nebo volnočasové možnosti jsou za příplatek k dispozici masáže.

Takto je: Pokoje mají koupelnu a klimatizace zajišťuje příjemné vnitřní klima. Většina pokojů má standardní balkon. Hosté mohou pohodlně spát na manželské posteli. K dispozici jsou také dětské postýlky pro nejmenší hosty. K dispozici je také minibar. K dispozici je také lednice a mini-lednice. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Koupelny mají sprchu a vanu. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně ovládané, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Stav informací: 07.10.2017