Poloha: Město Siem Reap
Poloha a okolí Hotel se nachází v samém srdci Siem Reap, jen pár minut chůze od hlavního náměstí. Je to 30 m od nákupního centra a restaurace Kulen II, 400 m od muzea Angkor, 500 m od centra s bary a starým trhem. Chrámový komplex Angkor Wat je cca. 3 km a letiště Siem Reap pouhých 15 km.

vzdálenosti:

Toto ubytování nabízí: Hosté mohou relaxovat v jednom z 15 jednolůžkových a 40 dvoulůžkových pokojů.Hotel má lobby a recepci.Služby jako bezpečné a směnárna zařízení zajišťují pohodlný pobyt.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.V supermarketu lze zboží zakoupit za denní potřeby.Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě.Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat za poplatek na parkovišti ubytování.Další vybavení patří hlídání dětí, hlídání dětí, transfer, pokojová služba a prádelna.Kreditní karty jsou přijímány: Visa a Mastercard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují kavárnu, bar a hospodu. Nekuřácká restaurace s kuřáckou částí zajišťuje vaši fyzickou pohodu. Lze objednat plnou penzi. Denní snídaně a obědové menu jsou podávány.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Sportovní a zábavní možnosti hotelu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Venkovní bazén nabízí příjemné koupání. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. Jako sportovní nebo volnočasové možnosti jsou za příplatek k dispozici masáže.

Wellness: za poplatek (částečně externí služby)


Takto je: Pokoje mají koupelnu a klimatizace zajišťuje příjemné vnitřní klima.Většina pokojů má standardní balkon.Hosté mohou pohodlně spát na manželské posteli.K dispozici jsou také dětské postýlky pro nejmenší hosty.K dispozici je také minibar.K dispozici je také lednice a mini-lednice.Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi.Koupelny mají sprchu a vanu.Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj, 1 manželská postel, klimatizace: individuálně ovládané, minibar: za poplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 28.10.2018