Co lze očekávat: Komplex - se samostatnou oblastí "pouze pro dospělé" - se nachází mezi pouští a mořem. Kromě rozsáhlých bazénů nabízí rozsáhlá sportovní a wellness nabídka, stejně jako All Inclusive Riu nepřetržitě.

Místo: Město Lacacao
Poloha a okolí Velmi klidná lokalita, přímo na rozsáhlé a jemné písečné pláži, na jihu Boa Vista. Do Sal Rei cca. 32 km, na letiště asi 25 km. Doba přenosu: cca. 35 minut.
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:Sport a fitness: Bezplatně


wellness: Bezplatně
Za poplatek (některé služby třetích stran)


Zábava:

Pro děti: Pro rodiny s dětmi
BABIES

DĚTI


Popis produktu:

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na


Doplňující informace: Turistické poplatky Vezměte prosím na vědomí, že vláda Kapverd má od 01.05.2013 zavedenou daň za turistiku pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

Hodnocení: 8888

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost

Jídlo a pití


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať vyhovuje vašim individuálním potřebám, obraťte se prosím na svou rezervační kancelář!

Stav informací: 29.11.2018

Rezervovat pouze pro cestování od 06.11.2018 do 30.04.2019