vybavení:
Klimatizovaný dům nabízí 28 pokojů. V hotelu je k dispozici trezor, hlídání dětí, pokojová služba, konferenční místnost a mince. Wi-Fi (zdarma) poskytuje hostům přístup na internet ve veřejných prostorách. Kromě toho existuje řada obchodů, které vás zve na procházku a procházení. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti.

ubytování v rodinném domě:
V pokojích je koupelna - klimatizace a ventilátor poskytují správné vnitřní klima.Většina pokojů má standardní terasu.Pokoje mají manželskou postel velikosti King.K dispozici jsou také dětské postýlky pro nejmenší hosty.V pokoji najdete trezor a minibar.K dispozici je také mini lednička.Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s přístupem na internet, telefonem a WiFi (zdarma).Díky připravovaným denním novinkám jsou hosté vždy v pořádku.Koupelny mají sprchu a vanu.Fén a župany mohou být použity pro každodenní použití.

Sport/Zábava:
Bezbariérové ​​potěšení na koupání slibuje bazén. Na slunné terase s lehátky a slunečníky si můžete vychutnat dovolenou. Pokud nechcete nechat ujít sport na cestách, můžete se bavit s plážovým volejbalem a pádlovým tenisem. Rybolov je nabízen za poplatek. Kitesurfing je k dispozici pro vodní sporty, stejně jako šnorchlování a potápění za poplatek. Gym, stolní tenis a kulečník jsou součástí hotelových sportovních a rekreačních zařízení. Lázeňské centrum s kosmetickým salonem a masážní procedury najdete v ubytování.

Stravování:
Gastronomická oblast má bar. Hotel nabízí polopenzi a plnou penzi jako rezervovatelnou stravu. Každé ráno se podává pestrá snídaně formou bufetu a na večeři si můžete objednat set menu.

kreditní karty:
Hlavní kreditní karty jako Visa a MasterCard jsou přijímány jako způsob platby.

Poznámka:
V každém případě obdržíte konkrétní službu, kterou si rezervujete a potvrdíte (pokud jde o stravovací služby, kategorii pokojů apod.). Pokud nebyly žádné konkrétní sliby týkající se rozsahu služeb, obdržíte ubytování se snídaní (nebo bez jídla) ve standardní kategorii pokojů.
Volitelné využití hotelových zařízení (například solárium, parní lázeň, internet, parkoviště apod.) Není zahrnuto a je téměř vždy účtováno a platí se na místě, pokud v popisu není výslovně popsáno jinak.
V určitých destinacích mohou vzniknout místní náklady, např. prostřednictvím městské daně, kulturních dotací apod. Výše ​​částky stanoví příslušné město, informujte se před odjezdem.

Omezená mobilita:
Vezměte prosím na vědomí, že naše balíčky jsou obecně nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace, pokud popis výrobku neukazuje něco jiného, ​​ale poskytneme vám podrobnější informace o této žádosti s přihlédnutím k vašim potřebám.