Poloha: Place Singapore
Poloha Tento hotel ve městě Geylang se nachází asi 20 minut jízdy od Orchard Road a obchodních center v centru města. Kousek od rušného města, mnoho gastronomických nabídek a krásných budov, které můžete obdivovat, jsou nedaleko. Hotelové hosty najdou populární atrakce, jako je náměstí Sim Lim, obchod Bugis Village a Serangoon Road, jen 20 minut odtud. Mezinárodní letiště Changi je od hotelu asi 25 minut jízdy.
umístění

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: Hosté mohou relaxovat v jednom z 80 jednolůžkových a 10 dvoulůžkových pokojích. Klimatizovaný hotel vítá hosty v lobby s 24hodinovou recepcí a 24hodinovým check-in/out službou. K dispozici jsou různé vybavení a služby, jako je trezor, novinový stánek a prádelna. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Kromě obchodu se suvenýry najdete další obchody. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Takto je: Pokoje mají koupelnu a klimatizace zajišťuje příjemné vnitřní klima. Pokoje mají manželskou postel nebo manželskou postel velikosti Queen. K dispozici jsou přistýlky. K dispozici je také čaj/kávovar. K dispozici je žehlicí prkno pro zvýšení pohodlí hostů. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. Dům nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Stav informací: 07.10.2017