Poloha: Tichý, nachází se přímo na jemné bílé, bílé pláže Uroa. Při nedostatku přílivu omezené možnosti koupání pro útesové útesy (doporučujeme koupací boty). Čas transferu z letiště Zanzibar je přibližně 1 hodinu.

Vybavení: Tento venkovský hotel má 119 pokojů. K dalším zařízením patří recepce, Wi-Fi ve veřejných prostorách (v ceně), restaurace, 2 bary a butik. Ve venkovním prostoru je bazén a samostatný dětský bazén. V bazénu najdete lehátka a osušky.

Ubytování: Zahradní pokoje (A1-3A) jsou vybaveny zařízením na přípravu čaje a kávy, minibar, klimatizace, stropní ventilátor, trezor, satelitní TV, WLAN (za příplatek), telefon, koupelna s vanou nebo sprchou a WC , Pokoje typu Superior s výhledem na moře (A1-3B) jsou prostornější a mají výhled na moře, jinak jsou to A2A. Nadstandardní pokoje s výhledem na moře (A1-3C) se nacházejí v první řadě k moři a mají výhled na moře, jinak jako A2B.

Potraviny: Snídaně, Polopenze, Plná penze nebo All Inclusive. Při rezervaci polopenze snídaně a večeře. Všechny jídlo ve formě bufetu. Snídaně v baru Rafiki od 10:00 do 11:00.

All Inclusive: Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 do 23 hodin.

Sport/aktivity: Zahrnuty: Plážový volejbal a tenis (reflektory za poplatek).

Wellness: Za poplatek: aplikace v malých lázních.

Info: Platební karty: Mastercard, VISA; Služby Jazyk: angličtina; Kategorie zemí: 4 hvězdičky.Aktuální informace: Vstupní informace:
Pro vstup do Tanzánie potřebují vízum občané Německa, Rakouska a Švýcarska. Další informace naleznete v automatizovaném vyhledávání e-mailů
Občané jiných národností by měli včas obracet se na vstupní a vízová pravidla, která se na ně vztahují.

Check-in:
Podle mezinárodních zvyklostí jsou hotelové pokoje k dispozici v den příjezdu přibližně od 2 do 5 hodin. Pokud potřebujete rezervovat svůj pokoj dříve, rezervujte si další lůžko.