Důležitá poznámka: Vstupní informace:
Němci, rakouští a švýcarští občané potřebují vízum pro vstup do Tanzanie a Zanzibaru. Další informace naleznete v automatickém vyhledávání e-mailů
Občané jiných národností se obracejte včas na platné vstupní a vízové ​​povinnosti.

Check-in:
Podle mezinárodní praxe jsou hotelové pokoje k dispozici v den příjezdu od cca. 14-15 hod. K dispozici. Pokud se chcete přestěhovat do svého pokoje dříve, rezervujte v případě potřeby další noc.

Na jemné písčité, bílé
Pěkné západy slunce

Poloha: Tichý, přímo na jemné písečné bílé pláže Uroa. U horních útesů (doporučujeme koupací boty) existuje omezená možnost plavání při odlivu. Doba transferu z letiště Zanzibar je cca. 1 hodina.

Vybavení: Tento venkovský hotel má 123 pokojů. K dalším zařízením patří recepce, Wi-Fi ve veřejných prostorách (včetně), restaurace, 2 bary a butik. Venku se nachází bazén a samostatný dětský bazén. Plážové židle a osušky jsou součástí bazénu.

Ubytování: Zahradní pokoje (A1-3A) jsou vybaveny zařízením na přípravu čaje a kávy, minibarem, klimatizací, stropním ventilátorem, trezorem, satelitní TV, WLAN (za poplatek), telefonem, koupelnou se sprchou a WC a terasou. Prostornější pokoje typu Superior s výhledem na moře (A1-3B) mají také výhled na moře, jinak jsou jako A2A. Pokoje Superior Sea Front (A1-3C) se nacházejí v první řadě k moři a mají výhled na moře, jinak A2B.

Jídlo a pití: Snídaně, polopenze, plná penze nebo all inclusive. Všechny jídla jsou nabízeny formou bufetu. Snídaně pozdního večeře se podává v baru Rafiki cca. Od 10:00 do 11:00 hod.

All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje cca. Od 10:00 do 23:00.

Sport/Aktivity: V ceně: plážový volejbal a tenis (světlomet za poplatek).

Wellness: Za poplatek: aplikace v malých lázních.

Informace: Kreditní karty: Mastercard, VISA; Jazyk služby: angličtina; Kategorie zemí: 4 hvězdičky.