Poloha: Město Siem Reap
Umístění a okolí Tato rekreační vesnice se nachází na hlavní silnici 6 v Phum Banteay naproti trhu Samaki a za obchodem 101. Centrum města Siem Reap s mnoha restauracemi, obchody, starým trhem a Pub Street je od hotelu vzdálena cca. 1,5 km. Autobusové nádraží Siem Reap je vzdálené asi 2,5 km, zatímco Angkor Wat je 7 km a Národní muzeum cca. 1,5 km, jezero Lonle Sap asi 12 km a hedvábná farma asi 15 km. Letiště Siem Reap je vzdáleno přibližně 8 km.

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: Rekreační vesnice nabízí 2 apartmá, 2 jednolůžkové a 6 dvoulůžkových pokojů.Ubytování vítá hosty v lobby s 24hodinovou recepcí a 24hodinovým check-in/out servisem.Zařízení zahrnuje trezor a směnárnu.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě.K dalším zařízením patří novinový stánek.Pokud přijedete s vlastním vozem, můžete jej zaparkovat za poplatek na parkovišti rekreační vesnice.K vybavení patří hlídání dětí, péče o děti, lékařská pomoc, transfer, pokojová služba a prádelna.K dispozici je také kyvadlová doprava.Aktivní cestující, kteří chtějí prozkoumat oblast na kole, ocení službu půjčení jízdních kol (poplatky platí).Hlavní kreditní karty jako Visa a MasterCard jsou přijímány jako způsob platby.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, snídaňovou místnost a bar. Každé ráno je k dispozici kontinentální snídaně. Na oběd a večer si hosté mohou vybrat z a la carte menu nebo si objednat menu. K dispozici jsou také speciální jídla včetně dietních jídel.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Pro flexibilní volnočasové aktivity jsou k dispozici sportovní a zábavní možnosti ubytování. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. K dispozici je také snack bar u bazénu. K dispozici je řada aktivit, včetně cykloturistiky/cykloturistiky a masáže.

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém řídí vnitřní klima. Pokoje mají manželskou postel nebo postel velikosti King. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, TV, stereo a WiFi. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Bezbariérové ​​pokoje jsou rezervovatelné.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, 1 přistýlka, klimatizace: individuálně řízené, bezpečnostní schránka: příplatek, kávovar, internet: WLAN/WiFi: za příplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, župan,
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 28.10.2018