Poloha: Město Siem Reap
Umístění Tato rekreační vesnice se nachází na hlavní silnici 6 v Phum Banteay naproti Samaki trhu a za Store 101. Centrum Siem Reap s mnoha restauracemi, obchody, Starý trh a Pub ulice je asi 1 hodinu od hotelu , 5 km. Autobusové nádraží Siem Reap je od hotelu vzdáleno 2,5 km, zatímco Angkor Wat je 7 km, Národní muzeum 1,5 km, Lonle Sap 12 km a Silk Farm 15 km. Letiště Siem Reap je vzdáleno přibližně 8 km.

vzdálenosti:


Nabízeny za ubytování

Jídla na jídlo: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, snídaňovou místnost a bar. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Na oběd a večer si hosté mohou vybrat z a la carte menu nebo si objednat menu. K dispozici jsou také speciální jídla včetně dietních jídel.
Potraviny Nápoje Ubytování nabízí:

Popis nabídky jídel:Sport Fitness: Sportovní a zábavní možnosti ubytování jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. K dispozici je také snack bar u bazénu. K dispozici je řada aktivit, včetně cykloturistiky/cykloturistiky a masáže.

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém řídí vnitřní klima. Většina pokojů má balkon. Pokoje mají manželskou postel nebo postel velikosti King. Samostatné ložnice jsou další rezervovatelné zařízení. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, TV, stereo a WiFi. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Některé pokoje jsou bezbariérové.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně řízený, kávovar/čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Informace jako 07/11/2017