Umístění: Umístění Hong Kong Island
Poloha a okolí Hotel se nachází v Causeway Bay, v centru ostrova Hongkong, jen pár minut od Wanchai a centrální finanční čtvrti. Hosté budou potřebovat zhruba 3 minuty na stanici metra Causeway Bay MTR, která je přes ulici od náměstí Times Square. Hotel je spojen se všemi hlavními oblastmi ostrova Hongkong a polostrovem Kowloon. Má výbornou polohu a je obklopen tisíci obchodních příležitostí: od slavného obchodního domu Sogo až po tradiční řemeslné trhy, které nabízí nejlepší mezinárodní značky a místní speciality. Mezinárodní letiště Hong Kong je od hotelu vzdáleno přibližně 40 minut jízdy.

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: Klimatizovaný hotel nabízí 254 dvoulůžkových pokojů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Různé úrovně domu lze dosáhnout výtahem. K dispozici jsou bezpečnostní schránka, směnárna, hlídání dětí, pokojová služba, prádelna a obchodní centrum. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. K dispozici je také zařízení pro invalidní vozík. Hlavní platobné karty jako American Express, Visa a MasterCard jsou přijímány jako způsob platby.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují kavárnu. Na snídani si hosté mohou vychutnat bohatý bufet. Na oběd a večeři si můžete vybrat z různých jídel à la carte.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Sportovní a zábavní možnosti hotelu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Vířivka vás láká k uvolnění svalů (za poplatek). Horká vana v oblasti koupání slibuje příjemnou relaxaci. Pro cestovatele je zde k dispozici posilovna (za poplatek).
Sport & Fitness Za poplatek (některé služby třetích stran)


wellness:

Pro děti: Pro rodiny s dětmi
BABIES


Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém ovládá klimatizační systém. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. K dispozici je také trezor a za poplatek minibar. K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. V koupelně najdete sprchu a fén. Hotel nabízí rodinné pokoje a nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj, klimatizace: individuálně řízený, trezor: za poplatek, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar: za poplatek, internet: WLAN/WiFi: za poplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, župan,
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Hong Kong

  Hodnocení: 80

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 27.11.2018