Místo:
Hotel je cca. 55 km mimo Kapské Město, pouhých 30 minut od Stellenbosch a přímo u moře a hor. Nachází se v centru tohoto atraktivního regionu, vysoko na svazích pohoří Gordonův záliv s výhledem na přírodní rezervaci Helderberg, hory Hottentots-Holland, vinařství a False Bay s Cape of Good Hope a stolní horu za sebou. V Gordonově zátoce se nachází mnoho restaurací a barů a obchody se nacházejí 1 km od města Summerset West. Mezinárodní letiště v Kapském Městě je vzdáleno přibližně 35 km.

vybavení:
Apartmánový hotel nabízí celkem 11 jednolůžkových pokojů. V hotelu je k dispozici trezor, směnárna, TV místnost, prádelna, 2 konferenční místnosti a obchodní centrum. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Krásná zahrada a dětské hřiště jsou součástí ubytování. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na parkovišti apartmánového hotelu. Pro turisty je k dispozici také sklep na kolo.

ubytování v rodinném domě:
V pokojích je koupelna, prostřednictvím individuálně řízeného vytápění lze ovládat vnitřní klima. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. Pokoje mají manželskou postel velikosti King. K dispozici je také trezor. K dispozici je také čaj/kávovar. Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize, rádia a WiFi. V koupelnách je sprchový kout. Fén a župany mohou být použity pro každodenní použití. Hotel nabízí nekuřácké pokoje.

Sport/Zábava:
Venkovní bazén nabízí příjemné koupání. Na terase jsou k dispozici pohodlné lehátka. Pokud máte náladu na cvičení, můžete jít na kole/horskou cyklistiku, golf a jízdu na koni. Vodní lyžování, windsurfing, tryskové lyžování, motorové čluny, kanoistika, plachtění, katamaránská plavba a potápění jsou také k dispozici pro nadšence vodních sportů. K dispozici je lázeňské centrum se soláriem.

Stravování:
K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna, snídaňová místnost a bar. Apartmánový hotel nabízí nocleh se snídaní, polopenzí a plnou penzí jako rezervovatelnou stravu. Každé ráno se podává kontinentální snídaně formou bufetu a večerní menu.

kreditní karty:
Kreditní karty jsou přijímány: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každém případě obdržíte konkrétní službu, kterou si rezervujete a potvrdíte (pokud jde o stravovací služby, kategorii pokojů apod.). Pokud nebyly žádné konkrétní sliby týkající se rozsahu služeb, obdržíte ubytování se snídaní (nebo bez jídla) ve standardní kategorii pokojů.
Volitelné využití hotelových zařízení (například solárium, parní lázeň, internet, parkoviště apod.) Není zahrnuto a je téměř vždy účtováno a platí se na místě, pokud v popisu není výslovně popsáno jinak.
V určitých destinacích mohou vzniknout místní náklady, např. prostřednictvím městské daně, kulturních dotací apod. Výše ​​částky stanoví příslušné město, informujte se před odjezdem.