Poloha: Město Calangute
Poloha a okolí The Seabreeze Inn se nachází ve městě Calangute, Indie.

Co můžete udělat ve svém ubytování: WiFi je k dispozici ve společných prostorách. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici je bar. Každé ráno se podává kontinentální snídaně.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Sportovní a zábavní možnosti hotelu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. V baru u bazénu si hosté mohou vychutnat různé nealkoholické nápoje.

Pokoj: Pokoje jsou vybaveny klimatizací a ventilátorem, stejně jako koupelna. Lednice je také standardní vybavení. Pro optimální pohodlí jsou k dispozici přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou.
Kde budete žít
 • 1 přistýlka, klimatizace, trezor: příplatek, minibar: příplatek, televize, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 19.10.2018