Umístění: Delhi
Poloha a okolí Hotel se nachází v Pahar Panj, 10 minut chůze od vlakového nádraží v New Delhi a Connaught Place. Autobus trvá asi 15 minut autem do Indické brány, hodinu jízdy autem do Gurgaonu. Nemovitost je vzdálené asi 40 minut jízdy od mezinárodního letiště Indira Gandhi v New Delhi.

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Klimatizovaný hotel má 12 jednolůžkových a 12 dvoulůžkových pokojů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. K dispozici je také řada zařízení a služeb - trezor, směnárna, novinový stánek, lékařská pomoc, pokojová služba, prádelna a konferenční místnost. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Kromě toho existuje řada obchodů, které vás zve na procházku a procházení. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. V ubytování jsou přijímány následující kreditní karty: Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna, snídaňová místnost a kavárna. Kontinentální snídaně zaručuje dobrý začátek dne.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí.

Takto zůstanete: Pokoje mají koupelnu - klimatizace a individuálně řízené vytápění poskytují správné klima pro pokoj. Pokoje mají manželskou postel nebo postel velikosti King. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také lednička a čaj/kávovar. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi (zdarma). Sprcha a koupel jsou součástí koupelny. Pro každodenní použití jsou k dispozici vysoušeč vlasů a župany.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj, 1 manželská postel, Klimatizace: Individuálně nastavitelná, Topení: Individuálně nastavitelné, Trezor: za poplatek, Kávovar, Minibar: za poplatek, TV, Pokojová služba, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Hodnocení: 0

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 17.10.2018