Umístění: Delhi
Poloha a okolí Hotel se nachází v Pahar Panj, 10 minut chůze od vlakového nádraží v New Delhi a Connaught Place. Autobus trvá asi 15 minut autem do Indické brány, hodinu jízdy autem do Gurgaonu. Nemovitost je vzdálené asi 40 minut jízdy od mezinárodního letiště Indira Gandhi v New Delhi.

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Klimatizovaný hotel má 12 jednolůžkových a 12 dvoulůžkových pokojů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. K dispozici je také řada zařízení a služeb - trezor, směnárna, novinový stánek, lékařská pomoc, pokojová služba, prádelna a konferenční místnost. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Kromě toho existuje řada obchodů, které vás zve na procházku a procházení. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. V ubytování jsou přijímány následující kreditní karty: Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna, snídaňová místnost a kavárna. Můžete si vybrat snídani.

Sport & Fitness: Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí.

Takto zůstanete: Pokoje mají koupelnu - klimatizace a individuálně řízené vytápění poskytují správné klima pro pokoj. Pokoje mají manželskou postel nebo postel velikosti King. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také lednička a čaj/kávovar. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi (zdarma). Sprcha a koupel jsou součástí koupelny. Pro každodenní použití jsou k dispozici vysoušeč vlasů a župany.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně řízené, vytápění: individuálně řízený, kávovar/čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Stav informací: 19.02.2018