Poloha: Město Calangute
Poloha a okolí Hotel se nachází v Bardez, Indie.

To je to, co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 20 pokojích. Různé zařízení a služby - pokoj a prádelna - jsou k dispozici. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna a bar.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Venkovní bazén nabízí příjemné koupání. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu.

Takto žijete: V pokojích je obývací pokoj a koupelna; příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací. Mezi základní prvky většiny pokojů patří balkon, který vás zve k pobytu. Pokoje mají manželskou postel. Pokoje jsou vybaveny minibarem, lednicí a TV. V koupelnách je sprchový kout. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Stav informací: 01.04.2018