Poloha: Město Kuta
Umístění a okolí Hotel se nachází v oblasti Bali Kuta, pouhých 200 m od Central Parku a 500 m od centra města Legian. Po cca. 1 km od pláže Kuta, pláže Double Six a Bali Galeria, pláž Kuta je vzdálena přibližně 1 km. 1,5 km. Je to jen 15 minut jízdy na mezinárodní letiště Ngurah Rai.
Místo

vzdálenosti:

To je to, co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 61 pokojích.Klimatizované zařízení vítá hosty v lobby s 24hodinovou recepcí a 24hodinovým check-in/out službou.Různé zařízení a služby - bezpečné, zdravotní asistence, transfer, pokojová služba, prádelna a konferenční místnost - jsou k dispozici.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě.Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.Hlavní kreditní karty jako Visa a MasterCard jsou přijímány jako způsob platby.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, snídaňovou místnost a kavárnu. V klimatizované nekuřácké restauraci s odděleným kuřáckým koutem se hosté mohou pochlubit kulinářskými specialitami. Všechny tři hlavní jídla přesvědčují různorodou nabídkou jídel, obědy a večeře hosty ve formě menu.

Sport & Fitness: Sportovní a zábavní možnosti hotelu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. K dispozici je řada zařízení, včetně posilovny a masáží.

Takto je: Pokoje mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. Hosté mohou pohodlně spát na manželské posteli. K dispozici je také trezor a minibar. Pro usnadnění vlastního stravování je k dispozici lednice, mini lednička a zařízení na přípravu čaje a kávy. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Koupelny mají sprchu a vanu. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Hotel nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně řízený, kávovar/čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indonésie

  TUI PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24/7 v němčině pro otázky a obavy o vaší cestě a za místními a kulturními podmínkami resortu, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a Mapa, SMS asistent na vyžádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 21.07.2018