Umístění: Delhi
Umístění Hotel se nachází v New Delhi, Indie.

vzdálenosti:

Toto ubytování nabízí: Ubytování vítá hosty ve svých 52 pokojích. Výtah vede do většiny poschodí. K dispozici je pokojová služba. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici je jídelna.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také trezor. K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar. Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon, TV a Wi-Fi. Sprcha a koupel jsou součástí koupelny. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, kávovar, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Hodnocení: 50

  Stav informací: 27.03.2018