Umístění: Delhi
Poloha a okolí Hotel se nachází v srdci města Karol Bagh, v blízkosti důležitých oblastí, jako je Connaught Place, četné nákupní centra a obchodní čtvrti. Mezinárodní letiště je vzdáleno přibližně 18 km, zatímco nádraží New Delhi je od hotelu vzdálené jen 3 km.

Co nabízí vaše ubytování: Klimatizované ubytování má 18 pokojů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Různé zařízení a služby - bezpečné, lékařská pomoc, transfer, pokojová služba, prádelna, konferenční místnost a obchodní centrum - jsou k dispozici. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje hostům zůstat v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídla zahrnují jídelnu, snídaňovou místnost, kavárnu a bar. Jídla mohou zahrnovat snídani, oběd a večeři.
Jídlo a pití

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí.Většina pokojů má standardní balkon a nabízí další prostor pro odpočinek a relaxaci během vašeho pobytu.Pokoje s kobercem mají manželskou postel.K dispozici je také trezor a minibar.K dispozici je také lednička a čaj/kávovar.Pro optimální pohodlí jsou k dispozici přístup na internet, telefon, TV a WiFi.Na pokojích je k dispozici psací stůl.Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou.Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.Zvláštností je, že hosté v koupelnách užívají kosmetiku.Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, kávovar/čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Stav informací: 30.01.2018