Poloha: Place Singapore
Umístění a okolí Tento hotel se nachází v oblasti Geylang v blízkosti Kallang, s mnoha jídelnami, zábavou a živou pouliční kulturou. Divadlo Esplanade v zálivu je asi 4 km daleko, po cca. 4,5 km se dostanete do Parlamentního domu a po cca. 5km Fort Canning Hill a Raffles Place. Pláž East Coast Park se nachází 6 km od hotelu a turistické centrum Sentosa je vzdálené 9 km. Letiště Changi se nachází v cca. 16 km daleko.

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: 112 jednolůžkových a 112 dvoulůžkových pokojů nabízí hostům komfort a pohodu. Hosté hotelu mají k dispozici trezor a pokojovou službu. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel. Lednička a čaj/kávovar jsou standardní vybavení. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Koupelny mají sprchu a vanu. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. Dům nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, 1 Dvoulůžko, Klimatizace: Individuálně kontrolovaná, Kávovar, Internet: Bezdrátová síť LAN: Za poplatek, TV, Pokojová služba, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 28.10.2018