Poloha: Place Singapore
Poloha Umístění Tento hotel se nachází v oblasti Geylang nedaleko Kallang, s mnoha možností stravování, zábavních podniků a živé pouliční kultury. Je to 4,4 km od divadla Esplanade, 4,5 km od parlamentu, 4,6 km od Fort Canning Hill a 5 km od Raffles Place. Pláž East Coast Park se nachází 6 km od hotelu a turistické centrum Sentosa je vzdálené 9 km. Po asi 368 km přijdete do Kuala Lumpur, letiště Changi v Singapuru je vzdáleno asi 16 km.

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: 112 jednolůžkových a 112 dvoulůžkových pokojů nabízí hostům komfort a pohodu. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Hosté hotelu mají k dispozici trezor a pokojovou službu. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel. Lednička a čaj/kávovar jsou standardní vybavení. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Koupelny mají sprchu a vanu. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. Hotel nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, kávovar, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Stav informací: 07.10.2017