Místo: Ort Sal Rei
Umístění Okolí Hotel se nachází v blízkosti písečné pláže (200 m). Ubytování se nachází v centru Sal Rei.
umístění

vzdálenosti:

To je to, co vaše ubytování nabízí: Trezor a prádelna jsou k dispozici hostům domu. WiFi nabízí cestujícím přístup na internet. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti.
Nabízeny za ubytování

Potraviny: K dispozici je bar. Kontinentální snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne.
Potraviny Nápoje Ubytování nabízí:

Popis nabídky jídel:Sport Fitness: Nabídka sportu a zábavy nabízí příležitosti pro flexibilní volnočasové aktivity. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. Placené rekreační aktivity v ubytování zahrnují surfování a potápění, stejně jako potápění. Ve večerních hodinách mohou hosté ukončit den živou hudbou.
VODNÍ SPORTY

Takto zůstáváte: Pokoje mají obývací prostor a kuchyň a správné klima pro pokoje je zajištěno klimatizací. Mezi základní prvky většiny pokojů patří balkon, který vás zve k pobytu. Pokoje jsou vybaveny minibarem, kuchyňským koutem, lednicí a TV. V koupelnách je sprchový kout.
Kde budete žít
 • Klimatizace, kuchyňský kout, televize, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Doplňující informace: Turistické poplatky Vezměte prosím na vědomí, že vláda Kapverd má od 01.05.2013 zavedenou daň za turistiku pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

  Stav informací: 29.08.2017