Poloha: Město Tokyo
Umístění a okolí Tento hostel je jen pár minut od hlavních chrámů, svatyně, pagody a tradiční nákupní arkády v Asakuse. V blízkosti jsou také Akihabara electronics mile, Národní muzeum/Zoo Ueno a mnoho dalších zajímavostí.

Vaše ubytování nabízí: Hotel má lobby a recepci. Různé úrovně domu lze dosáhnout výtahem. Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách pro cestovatele. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: Visa a JCB.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici je restaurace. Snídaně si hosté mohou vybrat.

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém ovládá klimatizační systém. Volitelně jsou k dispozici oddělené ložnice. K vybavení pokoje patří žehlička a žehlicí prkno. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně řízená, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Japonsko

  Hodnocení: 100

  Stav informací: 31.03.2018