Umístění: Umístění Hong Kong Island
Umístění a okolí Tento apartmánový hotel se nachází přibližně 800 m od centra ostrova Hongkong. V blízkosti hotelu se nacházejí bary, kde se večer můžete strávit. Letiště Hong Kong (HKG) se nachází přibližně 48 km daleko.

vzdálenosti:

Toto ubytování nabízí: Během svého pobytu hosté pobývají v 10 studiích nebo 42 apartmá. Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. Různé zařízení a služby zahrnují trezor a mince prádelna. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Následující kreditní karty jsou přijímány v apartmánovém hotelu: American Express, Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je snídaňová místnost a kavárna. Může být rezervován přes noc včetně snídaně.

Takto je to: Pokoje tohoto apartmánu mají koupelnu, klimatizaci a individuálně regulovatelné vytápění zajišťující příjemné vnitřní klima.Hosté mohou pohodlně spát na manželské posteli.K dispozici je také trezor a minibar.K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar.Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících.Pokoje jsou vybaveny přístupem na internet, telefonem, TV, rádiem a stereo systémem.Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou.K dispozici je také vysoušeč vlasů.Některé pokoje jsou bezbariérové.Hotel nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, Klimatizace: Individuálně nastavitelné, Vytápění: Individuálně nastavitelné, Kávovar/Čajovar, TV, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Hong Kong

  Hodnocení: 100

  Stav informací: 08.04.2018