Poloha: Město Siem Reap
Umístění a okolí Tento butikový hotel má výhodnou centrální polohu v centru Siem Reap.

To poskytuje ubytování: hlídání dětí, hlídání dětí, transfer a pokojová služba jsou k dispozici hostům hotelu. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je kavárna a bar.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: V dobrém počasí není potápění v chladné vodě venkovního bazénu, v tichých dnech mohou hosté využít krytý bazén. Horká vana v oblasti koupání slibuje příjemnou relaxaci. Nabídky různých variant zahrnují lázeňské a masáže.

wellness:

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Většina pokojů má standardní balkon a nabízí další prostor pro odpočinek a relaxaci během vašeho pobytu. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s přístupem na internet, TV a Wi-Fi. Koupelna je vybavena sprchou. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Klimatizace, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 27.05.2018