Místo:
Hotel je obklopen úchvatnými poli vína z mysu Cape. Centrum města Kapského Města je vzdáleno přibližně 4,5 km. Nejbližší pláž je vzdálena asi 1 km. Hotel nabízí klid a kouzlo krásné krajiny a možnost rychle se dostat k atrakcím městského života. Letiště Kapského Města je vzdáleno asi 30 minut jízdy autem.

Vlastnosti:
Cestující mohou zůstat v jednom z 10 apartmánů nebo v jednom z 186 dvoulůžkových pokojů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Na různé úrovně hotelu se dostanete výtahem. Vybavení zahrnuje šatnu, trezor a směnárnu. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. K dispozici je také zařízení pro invalidní vozík. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. K dalším zařízením patří herna. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. Pro turisty je k dispozici také sklep na kolo. Další služby zahrnují pokojovou službu a prádelnu.

ubytování:
V pokojích je koupelna - klimatizace a individuálně řízené vytápění zajišťují správné vnitřní klima. Ve většině pokojů je standardní balkon. Pokoje s kobercem mají manželskou postel nebo postel velikosti King. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, TV, rádia a stereo. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů. K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým bezbariérovým přístupem. Hotel nabízí nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.

Sport/Zábava:


Stravování:
Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, bar a hospodu. Hosté mají k dispozici 2 klimatizované restaurace s vysokými křesly pro kojence a nekuřácké a kuřácké prostory. Dům nabízí stravovací stravovací služby zahrnující nocleh se snídaní, polopenzi, plnou penzi a all-inclusive. Kontinentální snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne, s možností à la carte na oběd a večeři. K obědu a večeři si můžete objednat jídelní lístek. K dispozici jsou také speciální jídla včetně dietních jídel. Kromě toho nabízí ubytování speciální cateringové služby.

kreditní karty:
Hlavní platobné karty jako American Express, Visa, Diners Club a MasterCard jsou přijímány jako způsob platby.

Poznámka:
V každém případě obdržíte konkrétní službu, kterou si rezervujete a potvrdíte (pokud jde o stravovací služby, kategorii pokojů apod.). Pokud nebyly žádné konkrétní sliby týkající se rozsahu služeb, obdržíte ubytování se snídaní (nebo bez jídla) ve standardní kategorii pokojů.
Volitelné využití hotelových zařízení (například solárium, parní lázeň, internet, parkoviště apod.) Není zahrnuto a je téměř vždy účtováno a platí se na místě, pokud v popisu není výslovně popsáno jinak.
V určitých destinacích mohou vzniknout místní náklady, např. městskou daň, kulturní dotace apod. Částku částky určuje příslušné město, informujte se před odjezdem.