Umístění: Kuala Lumpur
Poloha a okolí Pár minut chůze od nejbližšího vlakového nádraží (asi 150 m).

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: Klimatizovaný apartmánový hotel má 175 apartmánů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Většina podlaží má výtahy. Různé zařízení a služby - úschovna zavazadel, trezor, prádelna a konferenční místnost - jsou v nabídce. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje hostům zůstat v kontaktu s okolním světem. Kromě toho existuje řada obchodů, které vás zve na procházku a procházení. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. Následující kreditní karty jsou přijímány v apartmánovém hotelu: American Express, Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: V hotelu je bar.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Venkovní bazén s dětským hřištěm nabízí 2 bazény a je ideální pro aktivní rekreaci a pravidelné aqua-trénink. K dispozici jsou různé možnosti, včetně tenisu, posilovny a gymnastiky. Mezi možnosti zábavy patří noční klub.

Pro děti: Pro rodiny s dětmi

Takto zůstanete: pokoje mají obývací prostor, kuchyň a koupelnu; příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací.Pokoje mají manželskou postel nebo postel velikosti King.Volitelně jsou k dispozici oddělené ložnice.K vybavení pokoje patří trezor.Kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou a zařízením na přípravu čaje a kávy je také standardní.Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících.Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, televize a WiFi.Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů.Bezbariérové ​​pokoje jsou rezervovatelné.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, Klimatizace: Individuálně nastavitelná, Kuchyňka, Mikrovlnná trouba, Kávovar/Čajovar, TV, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  TUI PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24/7 v němčině pro otázky a obavy o vaší cestě a za místními a kulturními podmínkami resortu, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a Mapa, SMS asistent na vyžádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 21.07.2018