Poloha: Město Calangute
Poloha a okolí Hotel se nachází 150 m od pláže Baga a 45 minut od letiště.
Místo

vzdálenosti:

Nabízeno u vašeho ubytování: Dům má 77 pokojů. Různé zařízení a služby - bezpečné, směnárna, lékařská pomoc a prádelna - jsou v nabídce. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. V domě jsou přijímány následující kreditní karty: Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují bar. Lze objednat polopenzi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně a večeře.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Hotelové sportovní a zábavní možnosti jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici také pro cestující. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. V rekreačním areálu penzion nabízí stolní tenis a masáže za poplatek.

wellness:

Život v pokoji: V pokojích je koupelna - klimatizace a ventilátor poskytují správné vnitřní klima. Mezi základní prvky většiny pokojů patří balkon, který vás zve k pobytu. Pokoje jsou vybaveny minibarem, lednicí, telefonem a televizí. V koupelnách je sprchový kout.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně řízená, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Informace jako 09/06/2017