Umístění: Kuala Lumpur
Umístění Hotel se nachází v Jalan Pudu, naproti hlavního autobusového nádraží, a je 10 minut chůze od Bukit Bintang, komerční, nákupní a zábavní čtvrť Kuala Lumpur. Kousek odtud se dostanete na Petaling Street, známou jako Chinatown.

Co nabízí vaše ubytování: Hotel má 98 pokojů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. Různé zařízení a služby - trezor a pokojová služba - jsou k dispozici. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. K dispozici je také zařízení pro invalidní vozík. V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: Hostům je k dispozici jídelna, kavárna a bar. Různé speciality čekají hosty v nekuřácké, klimatizované restauraci. Může být rezervován přes noc včetně snídaně. Bohatá snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne.
Jídlo pití

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém řídí vnitřní klima. Hosté mohou pohodlně spát na manželské posteli. K dispozici je také trezor a minibar. Lednička a čaj/kávovar jsou standardní vybavení. Pro optimální pohodlí, přístup k internetu, telefon, TV, rádio a WiFi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně řízený, kávovar/čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  Informace jako 06/20/2017