Umístění: Kuala Lumpur
Poloha a okolí Hotel se nachází v Jalan Pudu, naproti hlavnímu autobusovému nádraží a 10 minut chůze od nákupní a zábavní čtvrti Bukit Bintang Kuala Lumpur. Kousek odtud se dostanete na Petaling Street, známou jako Chinatown.

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: Hotel má 98 pokojů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. K dispozici je trezor. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. K dispozici je také zařízení pro invalidní vozík. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. K dispozici jsou následující kreditní karty: American Express, Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Hostům je k dispozici snídaňová místnost, kavárna a bar. Různé speciality čekají hosty v nekuřácké, klimatizované restauraci. Může být rezervován přes noc včetně snídaně. Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém řídí vnitřní klima. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také trezor a minibar. Lednička a čaj/kávovar jsou standardní vybavení. Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize, rádia a WiFi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně řízená, kávovar/čaj, minibar: za poplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, přezůvky, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 08.01.2019