Umístění: Delhi
Poloha Hotel se rozkládá Hotel Classic Diplomat vítá hosty do New Delhi, Indie.

vzdálenosti:

Vaše ubytování nabízí: Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. Různé zařízení a služby - trezor, pokojová služba, konferenční místnost a obchodní centrum - jsou v nabídce. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti.
Nabízeny za ubytování

Potraviny: K dispozici je kavárna a bar otevřený pro veřejnost. Můžete si vybrat snídani.
Jídlo pití

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také minibar. Lednice je také standardní vybavení. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Sprcha a koupel jsou součástí koupelny. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Stav informací: 20.02.2018