Umístění: Umístění Hong Kong Island
Poloha Umístění Hotel se nachází v centru ostrova Hongkong.

vzdálenosti:

To je to, co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 360 pokojích. Různé zařízení a služby - pokojová služba, zasedací místnost a obchodní centrum jsou k dispozici. Díky Wi-Fi ve veřejných prostorách hosté zůstávají v kontaktu s okolním světem. K dispozici je také zařízení pro invalidní vozík. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.
Nabízeny za ubytování

Potraviny: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu a kavárnu.

Sport Fitness: Sportovní a zábavní možnosti hotelu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. K dispozici jsou různé nabídky, včetně tenisu a posilovny. V hotelu je dále k dispozici například: zábavní program pro děti s omezenou pohyblivostí.

Takto žijete: V klimatizovaných pokojích je k dispozici příjemná vnitřní klima. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také trezor. Lednička, mini lednička a zařízení na přípravu čaje/kávy jsou standardní vybavení. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s telefonem, televizí a WiFi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů. Hotel nabízí rodinné pokoje, nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, kávovar, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Hong Kong

  Stav informací: 19.02.2018