Umístění: Umístění Hong Kong Island
Poloha a okolí Hotel nabízí ideální polohu v centru ostrova Hongkong.

vzdálenosti:

To je to, co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 360 pokojích. Různé zařízení a služby zahrnují pokojovou službu, konferenční místnost a obchodní centrum. Díky Wi-Fi ve veřejných prostorách hosté zůstávají v kontaktu s okolním světem. K dispozici jsou zařízení pro invalidní vozík. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu a kavárnu.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Pro flexibilní volnočasové aktivity můžete vybírat sportovní a zábavní možnosti domu. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. K dispozici jsou různé nabídky, včetně tenisu a posilovny. Přidané komfortní vybavení zahrnuje zábavný program pro děti s množstvím aktivit.
Sport & Fitness Za poplatek (některé služby třetích stran)


Takto žijete: V pokojích je k dispozici klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také trezor. K dispozici je také lednice, mini lednička a zařízení na přípravu čaje a kávy. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s telefonem, televizí a WiFi. Koupelna vybavená sprchou má fén. Hotel nabízí rodinné pokoje, nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, 1 manželská postel, klimatizace, trezor: za poplatek, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar: za poplatek, internet: WLAN/WiFi: za poplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha,
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Hong Kong

  Hodnocení: 63

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 10.01.2019