Umístění: Delhi
Poloha a okolí Hotel Shipra International se nachází v Dillí, Indie.

vzdálenosti:

Vaše ubytování vám poskytne řadu zařízení a služeb včetně pokojového servisu a prádelny. V případě potřeby mohou cestující zaparkovat své vozy ve vlastním autě.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: Je zde možnost vybrat si snídani.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém řídí vnitřní klima. Hosté mohou pohodlně spát na manželské posteli. Zařízení je zaokrouhleno přístupem na internet, telefonem a WiFi. Koupelna je vybavena sprchou.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, Klimatizace: Individuálně nastavitelná, Trezor: za poplatek, Kávovar/Čajovar, Minibar: Za poplatek, TV, Pokojová služba, Vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 12.12.2018