Umístění: Delhi
Poloha a okolí La Vista se nachází v Dillí, Indie.

To je to, co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá své hosty ve svých 34 pokojích. Různé zařízení a služby - péče o děti, transfer, pokojová služba, 3 zasedací místnosti a obchodní centrum - jsou k dispozici. Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách. K dispozici je také zařízení pro invalidní vozík. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. Aktivní cestující, kteří chtějí prozkoumat okolí na kole, ocení půjčovnu jízdních kol.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, kavárnu a bar. Hosté si mohou vybrat snídani, oběd nebo večeři.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Jako sportovní nebo rekreační zařízení je za příplatek nabízena posilovna.

Takto žijete: Klimatizace v pokojích zajišťuje komfortní vnitřní klima. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. Samostatné ložnice jsou další rezervovatelné zařízení. K dispozici je také trezor. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, TV a Wi-Fi. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Klimatizace, kávovar/čajovar, televize, pokojová služba, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Stav informací: 01.04.2018