Umístění: Místo Anjuna
Poloha Umístění Spazio Leisure Resort je hotel v Anjuna, Indie.

Vaše ubytování nabízí: Dům nabízí různé vybavení pro pohodlný a relaxační pobyt, včetně úschovy zavazadel, pokojová služba a konferenční místnost. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.
Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je kavárna a bar. Snídani si mohou hosté vybrat.
Jídlo pití

Sport Fitness: Venkovní bazén nabízí příjemné koupání.

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém řídí vnitřní klima. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. K dispozici je také minibar a za poplatek trezor. Pro pohodlí je k dispozici televizor.
Kde budete žít
 • Klimatizace, TV, pokojová služba, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Stav informací: 02.11.2017