Umístění: Místo Anjuna
Umístění a okolí Spazio Leisure Resort je hotel v Anjuna, Indie.

Co nabízí: Dům nabízí různé vybavení pro pohodlný a relaxační pobyt, včetně úschovy zavazadel, transferové služby, pokojová služba a konferenční místnost. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Zahrada nabízí prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici je bar. Snídaně mohou být zpoplatněny cestujícími.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Venkovní bazén nabízí příjemné koupání.

Pro děti: Pro rodiny s dětmi

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém řídí vnitřní klima. Standardní vybavení většiny pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. K dispozici je také minibar a za poplatek trezor. Pro pohodlí je k dispozici televizor.
Kde budete žít
 • 1 přistýlka, klimatizace: individuálně řízené, trezor: příplatek, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 19.10.2018