Poloha: Město Siem Reap
Poloha Hotel Gloria Angkor Hotel se nachází na okraji města Siem Reap, v regionu Kambodža.

Vaše ubytování vám poskytne řadu zařízení a služeb, jako je transferová služba, pokojová služba a obchodní centrum. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě.
Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: Možnost stravování zahrnuje bar. Každé ráno je připravována kontinentální snídaně.
Potraviny Nápoje Ubytování nabízí:

Popis nabídky jídel:Sport Fitness: Osvěžující nápoje jsou nabízeny v baru u bazénu. Jako sportovní nebo volnočasové možnosti jsou za příplatek k dispozici masáže.

Takto zůstanete: pokoje mají koupelnu. Hosté mohou pohodlně spát na manželské posteli. K dispozici jsou oddělené ložnice. K dispozici je také minibar. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. Do vnitřku koupelny patří sprcha. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Stav informací: 30.03.2018