Umístění: Místo Baga
Umístění a okolí Hotel "Mayflower Beach Resort" se nachází v Baga, Indie.

Vaše ubytování nabízí: Pokojová služba je k dispozici pro hosty. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. K dispozici je také kyvadlová doprava.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují bar. Každé ráno je připravena bohatá snídaně formou bufetu.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Hotel i poskytovatelé třetích stran nabízejí sportovní a rekreační aktivity. Venkovní bazén je ideální pro aktivní odpočinek nebo pravidelné aqua-trénink. Zábava a zábavu zajišťuje noční klub.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. Hosté mohou pohodlně spát na manželské posteli. K dispozici jsou také dětské postýlky pro nejmenší hosty. Pokoje jsou vybavené minibarem a TV. V koupelnách je sprchový kout.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  TUI PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24/7 v němčině pro otázky a obavy o vaší cestě a za místními a kulturními podmínkami resortu, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a Mapa, SMS asistent na vyžádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 22.07.2018