Umístění: Místo Canacona
Poloha The Sea View Resort se nachází ve městě Canacona, Indie.

Toto ubytování nabízí: Ubytování vítá hosty ve svých 33 pokojích. K dispozici je pokojová služba. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. Aktivní cestující, kteří chtějí prozkoumat okolí na kole, ocení půjčovnu jízdních kol.
Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: K dispozici je jídelna a bar otevřený pro cestovatele. Denní snídaně a večeře jsou podávány.
Jídlo pití

Sport Fitness: Venkovní bazén nabízí příjemné koupání.

Takto zůstanete: pokoje mají koupelnu. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. Pokoje mají manželskou postel. Lednice je také standardní vybavení. Optimální pohodlí zajišťuje přístup na internet, telefon a WiFi. V koupelnách je sprchový kout.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Stav informací: 01.04.2018