Poloha: Město Kuta
Poloha a okolí Nachází se v centru města Kuta, hotel nabízí mnoho možností nočního života.

To je to, co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 95 pokojích. Ubytování nabízí pokojovou službu, konferenční místnost a business centrum. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Gastronomická oblast nabízí jídelnu. Nabízí se snídaně, obědy a večeře.

Sport & Fitness: Sportovní a zábavní možnosti hotelu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Osvěžující občerstvení nabízí krytý bazén. Pro cestovatele nabízí ubytování masáže (za poplatek).

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém ovládá klimatizační systém. Většina pokojů má standardní balkon a nabízí další prostor pro odpočinek a relaxaci během vašeho pobytu. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také trezor a minibar. Všechny pokoje mají lednici. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indonésie

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 30.05.2018