"BATHWAY OF CARIBBEAN" ... HOTELEIGENER BEACHCLUB ...

Umístění: Tento hotel se nachází na okraji Boca Chica. Pláž s bílým pískem a vlastním plážovým klubem je vzdálena pouhých 300 metrů. Čas transferu z letiště Santo Domingo je přibližně 15 minut, od letiště Punta Cana asi 2 hodiny a 30 minut.

Vybavení: Hotel má 365 pokojů rozložených na několika dvoupodlažních a třípatrových obytných budovách. Hosté mají k dispozici lobby s 24hodinovou recepcí, přístup na internet (za poplatek), WLAN (za poplatek), bufetovou restauraci, 2 à la carte restaurace (italské a karibské), 3 bary, obchod se suvenýry a butik. V dobře udržované zahradě jsou 2 bazény se slanou vodou se sluneční terasou a barem u bazénu. V hotelovém plážovém klubu se nachází snack bar, bar a noční klub. U bazénu a na pláži jsou lehátka a slunečníky včetně, osušky jsou u bazénu včetně.

Ubytování: Prostorné dvoulůžkové pokoje (A1-3A) jsou vybaveny žehličkou/žehlícím prknem (na vyžádání), klimatizací, trezorem, WLAN (za příplatek), satelitní TV, telefonem, koupelnou s vanou a sprchou, WC, a balkon nebo terasu. Volitelně také jako Sparzimmer (A1-3S) s vanou s vanou a integrovanou sprchou, jinak s vybavením jako A2A.

Jídlo pití: All Inclusive.

All Inclusive: Veškerá jídla formou bufetu, večeře také v jedné z a la carte restaurací (1 x týdně, rezervace nutná), místní alkoholické i nealkoholické nápoje a občerstvení 24 hodin denně.

Zábava: denní animace, večerní zábava a diskotéka.

Sport/aktivity: Zahrnuje: aerobik, jízda na kajaku, 2 tenisové kurty, stolní tenis a volejbal. Za poplatek: škola potápění a vodních sportů.

Rodiny: Dětský bazén a dětské hřiště.

Informace: Platební karty: Mastercard, Visa; Stát: 3 hvězdičky; Služby Jazyk: angličtina.

Úspory: až 20% sleva na superstarou knihu, bezplatné noci, např. 7 = 6, stejně jako další cenové výhody podle samostatné cenové části.