"VYHLEDÁVAČ
CARIBBEAN "... HOTEL
VLASTNÍ PLAK
KLUB ...

Poloha: Hotel se nachází na okraji Boca Chica. Bílá písečná pláž s vlastním plážovým klubem je vzdálena pouhých 300 metrů. Doba transferu z letiště Santo Domingo je cca. 15 minut od letiště Punta Cana cca. 2 hodiny a 30 minut.

Vybavení: Hotel má 365 pokojů rozmístěných v několika dvou a třípatrových obytných budovách. Hotelové vybavení patří lobby s recepcí, internet (za poplatek), WiFi (za poplatek), bufetovou restauraci, 2 a la carte restaurace (italské a karibské), 3 bary, obchod se suvenýry a butik. V dobře udržované zahradě se nacházejí 2 bazény se slanou vodou se sluneční terasou a barem u bazénu. Hotelový plážový klub má restauraci s občerstvením, bar a diskotéku. U bazénu a na pláži jsou k dispozici židle a slunečníky, u bazénu jsou k dispozici osušky.

Ubytování: Prostorné dvoulůžkové pokoje (A1-3A) jsou vybaveny žehličkou/žehlícím prknem (na vyžádání), klimatizací, pronájem bezpečné, Wi-Fi (za příplatek), satelitní TV, telefon, koupelna s vanou a sprchou, WC, a balkon nebo terasu. Alternativně také jako úsporná místnost (A1-3S) s vanou s vanou a integrovanou sprchou, jinak s vybavením, jako je A2A.

Jídlo a pití: All Inclusive.

All Inclusive: Veškerá jídla formou bufetu, večeře v jedné z možných a la carte restaurací (jednou týdně, rezervace nutná), místní alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvení 24 hodin denně.

Zábava: Denní zábava, večerní zábava a noční klub.

Sport/Aktivity: V ceně: aerobik, jízda na kajaku, 2 tenisové kurty, stolní tenis a volejbal. Za poplatek: škola potápění a vodních sportů.

Rodiny: Dětský bazén a dětské hřiště.

Informace: Kreditní karty: Mastercard, Visa; Stát kat.: 3 hvězdičky; Jazyk služby: angličtina.

Úspory: Až 20% sleva na ranní pták, bezplatné noci, např. 7 = 6, stejně jako další cenové výhody v určitých termínech podle sep.

Informace o cenách: Následující informace platí pro letní sezónu 2019:
Obsazení pokojů: Ubytování může být provedeno maximálně 2 dospělými a 2 dětmi, 3 dospělými a 1 dítětem.