Hotel se zahradou a plážový straně ... kasina ...

Poloha: Tento rozsáhlý hotelový komplex se nachází přímo na krásné písečné pláži na okraji města Boca Chica. Ve vzdálenosti asi 500 m je centrum s restaurací, barů a nakupování. Do Santo Dominga to je asi 30 minut. Transfer času z letiště Santo Domingo asi 15 minut, od letiště Punta Cana asi 2 hodiny a 15 minut.

Vybavení: Hotelový komplex má 693 pokojů, které jsou rozmístěny v šestipodlažní hlavní budově a několik přízemních příloh, lobby s recepcí, WLAN v hale (1 hodina na osobu a den), 1 bufetovou restauraci, 4 à la carte restaurace, Restaurace, restaurace El Pelicano (za poplatek), plážový, bazénový a plavecký bar, kavárna, minimarket, kiosk a obchod se suvenýry. Ve velkém venkovním komplexu, který je rozdělen malou ulicí do zahrady a pláže, jsou 3 bazény se sladkovodním bazénem, ​​bazénem, ​​vířivkou a slunečními terasami. Další pláž s bazénem a plážovým barem a lounges-area se nachází na pláži. V bazénu najdete lehátka, slunečníky a ručníky, včetně židlí a ručníků.Jídlo pití: All Inclusive.

All Inclusive: Všechny jídlo ve formě bufetu, večeře také možné à la carte, místní alkoholické a nealkoholické nápoje a snack bar 24 hodin.

Zábava: denní animace, večerní zábava, kasino a diskotéka.

Sport/aktivity: Zahrnují: aerobik, basketbal, fitness, potápění v bazénu, stolní tenis, osvětlený tenis, volejbal. Za poplatek: banánový člun, golf (18 jamkové golfové hřiště, cca 10 minut), kajak, plachtění, surfování, potápění.

Wellness: Za poplatek: Lázně s procedurami a masážemi, kadeřnictví.

Rodina: 2 dětské bazény, dětské hřiště.

Informace: Platební karty: American Express, Diners, Mastercard, Visa; Stát: 4 hvězdičky; Služby Jazyk: angličtina.

Rezervace: Služby hotelu Deluxe Hamaca Suites (B2B) najdete v naší samostatné ceně.

Úspory: až 22% sleva na zlevněné slevy, bezplatné noci, např. 7 = 6, stejně jako další cenové výhody podle samostatné cenové části.Deluxe Hamaca Suites (B2B): Osobní odbavení a check-out, pozdní odhlášení (v závislosti na dostupnosti), VIP náramek, bezdrátový přístup k internetu (15 hodin včetně) Pokojový trezor, župany a pantofle, denní odpolední služba ve večerních hodinách. Neobmedzená večeře v restauracích à la carte (podle dostupnosti). Přístup do VIP salonku s kontinentální snídaní a občerstvením, značkovými nápoji a Wi-Fi (v ceně). 10% sleva na jídlo a nápoje v plážovém klubu "The Pelicano". Vstup do mokrých míst v lázních (sauna a vířivka) v ceně (rezervace nutná).