Poloha: Santa Maria/Sal
Poloha a okolí Rekreační vesnice se nachází asi 10 km od turistického města Santa Maria. Komplex se nachází v klidné oblasti, jen kousek od zbité trati na ostrově, a má malou písečnou pláž. Hotelu Santa Maria se dostanete taxíkem. K dispozici jsou restaurace, bary a obchody. Mezinárodní letiště Amilcar Cabral je vzdáleno přibližně 7 km.
Místo

vzdálenosti:

Co nabízí ubytování: Rekreační vesnice nabízí recepci a recepci. K dispozici jsou směnárna a prádelna (za poplatek). Wi-Fi ve veřejných prostorách (za poplatek) umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s těmi, kteří zůstali doma. V ubytování jsou přijímány následující kreditní karty: Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují restauraci a bar. V objektu se podávají snídaně, polopenze, plná penze a all inclusive. Turisté all-inclusive se mohou těšit na speciální doplňky, jako jsou občerstvení a výběr alkoholických a nealkoholických nápojů. Snídaně, pestrý oběd formou bufetu a pestrý večerní bufet jsou vynikající a pestré.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: V oblasti s venkovním bazénem s dětským hřištěm poskytuje voda s zdravou slaností klidný zážitek z koupání. Na slunné terase jsou k dispozici pohodlné lehátka. V areálu pro volný čas nabízí komplex tenisový kurt (za poplatek), volejbal a lázeňské procedury (za poplatek).
Vodní sporty Sport a fitness Za poplatek (některé služby třetích stran)


Pro děti: Pro rodiny s dětmi
DĚTI


Takto je: Pokoje mají klimatizaci, obývací pokoj a koupelnu. Standardní vybavení pokojů zahrnuje balkon nebo terasu, kde si můžete odpočinout. Pokoje jsou vybaveny telefonem, TV a trezorem. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • Apartmá, 1 manželská postel, 1 přistýlka, Klimatizace: individuálně řízené, Vytápění: Individuálně nastavitelné, Trezor: za příplatek, Kuchyňka, Mikrovlnná trouba, Kávovar/Čajovar, Internet: Wi-Fi/nebo terasu: s posezením
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Doplňující informace: Turistické poplatky Vezměte prosím na vědomí, že vláda Kapverd má od 01.05.2013 zavedenou daň za turistiku pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

  Hodnocení: 0100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 25.12.2018