READY
RIFF ... TODDLER |
DOHLED ...
DISCOTHEY ...

Poloha: Hotel se nachází přímo na jemně svažující přírodní pláži, která je chráněna pobřežními korálovými útesy. Doba transferu z letiště Santo Domingo cca. 30 minut od letiště Punta Cana cca. 2 hodiny.

Vybavení: Komfortní 416-pokojový resort se skládá z několika 7patrových budov a nabízí vkusně zařízené lobby s recepcí a posezením, internetovou službu a Wi-Fi (včetně), 1 bufetovou restauraci, 3 a la carte restaurace (Dominikánská, Mexické), 1 snack bar, 5 barů, obchod se suvenýry a lékařský servis (v blízkosti, 24 hodin, za poplatek). V tropických zahradách se nacházejí 3 sladkovodní bazény se slunečními palubami, vířivkami a barem u bazénu. V bazénu najdete lehátka, deštníky a osušky.

Ubytování: Standardní pokoj (B1-3A) s příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, žehlička a žehlící prkno (na vyžádání), klimatizace, pronájem trezoru, satelitní televize (Deutsche Welle), Wi-Fi Fén (na vyžádání) a balkon nebo terasu. Alternativně také jako úschovna (B1-3S) bez balkonu nebo terasy, jinak s vybavením, jako je B2A rezervovatelné. Pokoje Superior (B1-3B) jsou prostornější a mají také výhled do zahrady, jinak mají zařízení jako B2A.

Jídlo a pití: All Inclusive.

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, večeře také v a la carte restauracích možné, občerstvení, stolní víno, výběr mezinárodních koktejlů, místní alkoholické i nealkoholické nápoje a nealkoholické nápoje 24 hodin denně.

Zábava: Denní zábava, večerní zábava a noční klub (nápoje za poplatek).

Sporty/Aktivity: Zahrnují: aerobik, badminton, basketbal, kulečník, posilovna, kajaky, minigolf, šnorchlování, 3 tenisové antukové kurty (zaplavené za poplatek), stolní tenis a volejbal. Za poplatek: golfové hřiště (18 jamek, naproti hotelu), hluboký rybolov, jízda na koni a potápěčská škola PADI (každý místní poskytovatel).

Wellness: za poplatek: atraktivní lázeňské centrum, kosmetické ošetření, masáže a kadeřnictví. Pro všechny hosty hotelu: 20% sleva v lázních.

Rodiny: dětská zábava, večerní péče o děti (0-4 let, od 17.00 hodin, za poplatek) a mini klub (4-12 let, 9.00-17.00 hodiny).

Informace: Kreditní karty: Mastercard, Visa; Kategorie zemí: 3,5 hvězdičky; Jazyk služby: angličtina.

Výhoda úspor: Až 15% sleva na ranní pták, bezplatné noci, např. 14 = 12, stejně jako další cenové výhody lt. Samostatná cenová část.

Informace o ceně: Následující informace platí pro zimní sezónu 2018/2019:
Slevy: Neckermann Reisen hosté obdrží 20% slevu v lázeňské oblasti.