WLAN INCLUDED ... ESSENTIA-SERVICE ... SPA ...

Poloha: Přímo na krásné písečné pláži. Doba transferu z letiště Santo Domingo asi 30 minut, od letiště Punta Cana asi 2 hodiny.

Vybavení: Hotel má 336 pokojů, lobby s recepcí, Wi-Fi (včetně), 2 bufetové restaurace, 3 a la carte restaurace, 1 a la carte restaurace (plody moře, za příplatek) a 2 bary. V zahradě jsou 3 bazény se sluneční terasou. Plážové židle, deštníky a osušky jsou součástí bazénu.Jídlo pití: All Inclusive.

All Inclusive: Bufet. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Občerstvení.

Sport/Aktivity: Zahrnuty: Baseball, Kulečník, Lukostřelba, Půjčovna kol, Gym, Lezecká stěna, Tenis a stolní tenis. Za poplatek: motorizované vodní sporty.

Wellness: Za poplatek: lázně s procedur a masáží.

Rodina: Mini klub (4 až 12 let).

Informace: Kreditní karty: American Express, Diners, Mastercard, Visa; Kategorie zemí: 4 hvězdičky; Jazyk služby: angličtina.

Výhoda úspor: V rámci cenové sekce můžete najít konkrétní slevy až do výše 15%, stejně jako další cenové výhody.Aktuální informace: Essentia Služby: Soukromá recepce a check-out Essentia Lounge, Pokojová služba, Nabídka polštářů, VIP ložní prádlo, VIP koupelna, Prioritní rezervace v restauracích A La Carte, Soukromá pláž a bazén s Bali -Bed a salonek, 30-minutové masáže (v ceně pobytu, minimální pobyt 4 noci), Colonial Zone exkurze v Santo Domingu (minimální pobyt 4 noci).