Místo:
Tento atraktivní apartmánový hotel se nachází asi 5 minut chůze od centra města. Na pláži je mnoho obchodů, které jsou vzdálené asi 1 km a pláž je vzdálena asi 2 km. Kapské město je vzdáleno asi 25 km od hotelu.

Vlastnosti:
Hosté jsou pohodlně ubytováni v 9 apartmánech a 9 apartmánech a klimatizovaný apartmánový hotel má 20 jednolůžkových a 29 dvoulůžkových pokojů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Výtah vede do většiny poschodí. Různé zařízení a služby - bezpečné, lékařská pomoc, pokojová služba, prádelna a obchodní centrum - jsou k dispozici. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Při příjezdu autem mohou hosté zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Aktivní cestující, kteří chtějí prozkoumat okolí na kole, ocení půjčovnu jízdních kol.

ubytování:
Pokoje jsou vybaveny kuchyní a koupelnou, klimatizací a topením zajišťují komfortní vnitřní klima. Většina pokojů má standardní balkon. K dispozici je také trezor. Všechny pokoje mají kuchyňský kout s lednicí a zařízením na přípravu čaje a kávy. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s telefonem, televizí, rádiem a WiFi. Koupelny mají sprchu a vanu. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Hotel nabízí rodinné pokoje a nekuřácké pokoje.

Sport/Zábava:
Pro flexibilní volnočasové aktivity jsou k dispozici sportovní a zábavní možnosti apartmánového hotelu. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén.

Stravování:
Jídelní možnosti zahrnují jídelnu a bar. Nekuřácká restaurace má vysoké židle pro kojence. Bohatá snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne. V době oběda je možnost výběru mezi à la carte a menu a večeře se podává à la carte.

kreditní karty:
V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každém případě obdržíte konkrétní službu, kterou si rezervujete a potvrdíte (pokud jde o stravovací služby, kategorii pokojů apod.). Pokud nebyly žádné konkrétní sliby týkající se rozsahu služeb, obdržíte ubytování se snídaní (nebo bez jídla) ve standardní kategorii pokojů.
Volitelné využití hotelových zařízení (například solárium, parní lázeň, internet, parkoviště apod.) Není zahrnuto a je téměř vždy účtováno a platí se na místě, pokud v popisu není výslovně popsáno jinak.
V určitých destinacích mohou vzniknout místní náklady, např. prostřednictvím městské daně, kulturních dotací apod. Výše ​​částky stanoví příslušné město, informujte se před odjezdem.