Umístění: Kuala Lumpur
Poloha a okolí Hotel "Arenaa Star Hotel Kuala Lumpur" se nachází v Kuala Lumpur, Malajsie.

vzdálenosti:

To je to, co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 247 pokojích. Výtah lze využít k dosažení různých úrovní ubytování. Nabídka zahrnuje konferenční místnost. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují bar.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Jako sportovní nebo rekreační zařízení je za příplatek nabízena posilovna.

Život: K dispozici je také trezor. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Malé doplňky přispívají k skvělému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu a WiFi. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj, klimatizace: individuálně řízený, trezor: za poplatek, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar: za poplatek, internet: WLAN/WiFi: za poplatek, TV, pokojová služba,
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  Hodnocení: 80

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 01.02.2019