Umístění: Místo Bwejuu
Umístění "Matlai Boutique" se nachází v městě Zanzibar, Tanzanie.

Co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 4 pokojích. Díky Wi-Fi ve veřejných prostorách hosté zůstávají v kontaktu s okolním světem. K dispozici je také zařízení pro invalidní vozík. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu.
Nabízeny za ubytování

Jídla na jídlo: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu a bar.
Jídlo pití

Sport Fitness: Hotel nabízí výběr sportovních a rekreačních možností. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Pro opalování pozvat lehátka. Pro cestující nabízí dům lázně (za poplatek).

Takto zůstanete: Ubytování nabízí komfortní ubytování s řadou vymožeností. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. Výhled na moře také zajišťuje příjemné prostředí v mnoha ubytovacích zařízeních. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • Balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro letový balíček TUI s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basilej).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci cestovního balíčku TUI na internetu je již zahrnut vlak na letenku. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Tanzanie

  Hodnocení: 100

  Stav informací: 19.03.2018