Poloha: Santo Domingo
Umístění a okolí Hotel se nachází v Santo Domingo, Dominikánská republika.

To je to, co vaše ubytování nabízí: Trezor a prádelna jsou k dispozici hostům ubytování. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují kavárnu a bar.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Hotelové sportovní a zábavní možnosti jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Venkovní bazén nabízí příjemné koupání. Horká vana v oblasti koupání slibuje příjemnou relaxaci. Zábavu a zábavu nabízí diskotéka.

wellness:

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel a rozkládací pohovku. K dispozici je také trezor. Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon a WiFi.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Doplňující informace: Informace o příletě Na letišti je okamžitě zkontrolována příruční zavazadlová služba pro všechny odcházející hosty. To znamená, že od této chvíle je povoleno pouze 340 gramů v příruční zavazadle. To platí také pro make-up, dětský prášek, mletou kávu, koření atd. Látky až do 340 gramů musí být nyní baleny v průhledném uzavíratelném sáčku jako jsou kapaliny.

  Požadavky na vstup: Požadavky na vstup Dominikánská republika

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 11.10.2018