Místo: Bayahibe
Poloha a okolí Hotel "Hotel Vecchia Caserma" se nachází v La Romana, Dominikánská republika.

Co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá své hosty ve svých 22 pokojích. Různé zařízení a služby - trezor, prádelna a konferenční místnost - jsou v nabídce. Wi-Fi (za poplatek) poskytuje hostům přístup k internetu ve veřejných prostorách. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu, kavárnu a bar. Můžete si vybrat snídani.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Hotelové sportovní a zábavní možnosti jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén.

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém ovládá klimatizační systém. K dispozici je také trezor. Lednice je také standardní vybavení. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. V koupelně najdete sprchu a fén.
Kde budete žít
 • Klimatizace, TV, Vana nebo sprcha, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Požadavky na vstup: Požadavky na vstup Dominikánská republika

  Hodnocení: 50

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 28.05.2018