Co očekávat: Tento luxusní hotel se nachází na půli cesty mezi Haifa Bay a vrcholkem Mount Carmel. Objekt byl postaven podle stylu hotelů ve slavných středomořských střediscích.

Místo: Haifa
Poloha a okolí Centrálně umístěný v centru města. Mezi zajímavosti v okolí patří Izraelské národní muzeum vědy technologické a vesmírné, Muzeum železnice, Zahrady Bahai, Světové centrum, Muzeum Haifa a Muzeum japonského umění Tikotin. 80 minut
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:


Sport & Fitness: Bez poplatku


Wellness: za poplatek (částečně externí služby)


Popis produktu: Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na


Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Izrael

Hodnocení: 100

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

Stav informací: 27.08.2018