Váš hotel Přednosti:
Dovolená na pláži pro mladé i staré: Vychutnejte si přímý poloha svého rekreačního hotelu na Slunečném pobřeží. Mladí i starí se zde budou cítit dobře - děti mohou vypustit páru na dětském hřišti a dětském bazénu, zatímco dospělí si mohou vychutnat osvěžující koktejl v baru u bazénu.

Umístění: Hotel se nachází přímo na rozlehlé pláži Kalutara vedle sesterský hotel Royal Palms Beach. Centrum je asi 3 km. Mezinárodní letiště je vzdálené asi 75 km.Sport/Zábava: Včetně posilovny, volejbalu a stolního tenisu. Za poplatek: 2 tenisové kurty s reflektory a kulečník. V lázních s vířivkou, kosmetickým salonem a samostatnou oblastí Ayurveda si můžete vybrat z velkého množství procedur (za poplatek). Několikrát týdně večerní zábava s přehlídkami a živou hudbou. Noční klub v sousedním sesterském hotelu Royal Palms Beach.

Dvoulůžkový pokoj: zařízený v typickém stylu země (cca 24m2) s vanou/sprchou a WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV se satelitním příjmem, trezorem, mini ledničkou (poplatek), kávovarem, Pohled do zahrady (dvoulůžkový). Se stejným vybavením je k dispozici omezený počet levných pokojů (DZT).

Pokoj typu Deluxe: Jinak je to stejné vybavení jako dvojlůžkový pokoj o něco větší (asi 26 metrů čtverečních) a luxusnější design a navíc s výhledem na moře (DX).

Juniorsuite: Vybaveno jako luxusní pokoje, ale prostornější a s odděleným obývacím pokojem a ložnicí (PJ).

Stravování: Ráno si můžete dát bohatou snídani formou bufetu. Večeře formou bufetu nebo formou menu.

ALL INCLUSIVE:
Star Rating: 3.5 hvězdičky

Obecné Jídla Poznámka

Stravy na H, V, I a T začínají v den příjezdu s večeří a končí se snídaní v den odjezdu.

Poznámka převést na Srí Lance:

Pravidelný transfer se provádí přes pobřežní silnici. Soukromý transfer vede částečně po dálnici.