Důležitá poznámka: Vstupní informace:
Němci, rakouští a švýcarští občané potřebují vízum pro vstup do Keni. Další informace naleznete v automatickém vyhledávání e-mailů
Občané jiných národností se obracejte včas na platné vstupní a vízové ​​povinnosti.

Check-in:
Podle mezinárodní praxe jsou hotelové pokoje k dispozici v den příjezdu od cca. 14-15 hod. K dispozici. Pokud se chcete přestěhovat do svého pokoje dříve, rezervujte v případě potřeby další noc.

Poloha: Nachází se na Bamburi Beach, cca. 15 km od Mombasy. Doba transferu z letiště Mombasa je cca. 45 minut.

Vybavení: Hotelový komplex zahrnuje dva sesterské hotely Traveler's Beach Hotel a Traveller's Club se dvěma samostatnými hotelovými oblastmi. Hosté hotelu Traveler's Beach mohou využívat zařízení sousedního Traveller's Clubu. Traveler's Beach Hotel má 128 pokojů, hlavní restauraci, italskou a la carte restauraci La Pergola a indickou a la carte restauraci Sher-E-Punjab (za poplatek) a gril Suli Suli Wi-Fi je v ceně V tropické zahradě najdete bazén a snack bar u bazénu. Pro hosty u bazénu jsou k dispozici lehátka, slunečníky a osušky.

Ubytování: Velké, funkčně zařízené standardní pokoje (A1-3A) mají klimatizaci, moskytiéry, pronájem bezpečné, TV, telefon, koupelnu s vanou nebo sprchou, WC, vysoušeč vlasů a balkon nebo terasu. Také jako economy room (A1-3S), zařízení jako A2A. Pokoj typu Superior (A1-3B) s minibarem, trezorem (součástí) a výhledem na moře, jinak zařízení jako A2A, rezervovatelné.

Jídlo a pití: snídaně, polopenze nebo all inclusive. Všechny jídlo ve formě bufetu. Večeře je požadována pro vhodné oblečení.

All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Večeře za příplatek možná také à la carte. Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje cca. 10.00-24.00 a občerstvení cca. 10: 00-18: 00. Služby All Inclusive jsou přijímány v oblasti Traveller's Club.

Zábava: Pravidelné denní a večerní zábava.

Sport/Aktivity: Zahrnuty: aerobik, tenis (rakety na vklad), stolní tenis, volejbal a vodní aerobik. Za poplatek: rybolov, banánový člun, potápění (místní poskytovatel, PADI, vzdálený asi 500 m, rezervovatelné na místě), windsurfing a různé vodní sporty místními poskytovateli.

Wellness: za poplatek: parní lázeň, kadeřnictví, masáže, sauna a vířivka.

Zahrnuto: Atraktivní doplňkové služby v konkrétních termínech naleznete v cenové části.

Informace: Kreditní karty: Amex, Mastercard, VISA; Servisní jazyky: němčina, angličtina, francouzština; Kategorie zemí: 4 hvězdičky.

Výhoda úspor: 10% sleva na časnější sleva, bezplatné noci, např. 14 = 10 pro konkrétní data viz část ceny.

Informace o cenách: Následující informace platí pro letní sezónu 2019:
Honeymoon extra: Při rezervaci z HB nebo AI si svatební hosté obdrží jednu večeři za pobyt v restauraci a la carte (výběr z nabídky). Při rezervaci pokoje Superior AI jsou nápoje v minibaru a nápoje během bezplatné večeře zahrnuta v a la carte restauraci. Při rezervaci prosím uveďte, že jste svatební novomanželka a přiveďte svému sňatku jako důkaz hotelu.